עיצוב וייצור מעקות

054-7451718
מעקה ברזל מעוצב למרפסת

מעקה למרפסת או לגלריה

שנים של נסיון , לקוחות מרוצים , עובדות מדברות בעד עצמן

התקשרו לקבלת ייעוץ מקצועי 054-7451718מעקה למרפסת תקני

מעקה למרפסת בהתקנה חיצונית

מעקות למרפסות ניתן להתקין על גבי השיש בסף המרפסת או כפי שניתן לראות בתמונה מימין, התקנה על גבי הקיר החיצוני של הבית. היתרון בהתקנה חיצונית של מעקה למרפסת הוא בכך שהמעקה לא "לוקח" מרוחב המרפסת ובמקרים מסויימים יכול להשאיר לנו את הסף שיש פנוי ועליו ניתן יהי לשבת או להניח דברים.מעקות ברזל למרפסות ומעקות ברזל לגלריה :

אז נתחיל בנושא הבטיחות, את המעקות ברזל לגלריה ומעקות ברזל למרפסת, צירפנו להסבר אחד, מהטעם שיש להם מאפייני בטיחות ודרישות תקן זהות:
בשונה ממעקה ברזל למדרגות, אשר מותקן בשיפוע שנוצר מהמדרגות,  מעקה למרפסת, מותקן ומיועד להגן עלינו מנפילה, באיזור ישר, לכן נקבע לגבי מעקות למרפסת, כי גובהן לא יפחת מ105 ס"מ, בשונה ממעקה למדרגות אשר גובהו לא יפחת מ 90 ס"מ(ראה הסבר מפורט לגבי מעקה למדרגות).
את גובה המעקה למרפסת חשוב מאוד למדוד מגובה המדרך הקרוב ביותר למעקה והוא לא בהכרח נמדד מהריצפה, לדוגמה: מעקה המונח על מדרגת שיש הנמצאת מעל הרצפה, יש למדוד גובה המעקה ברזל מעל השיש ולא מעל הרצפה. התקנת המעקה למרפסת בגובה הנכון חשובה מאוד ויכולה להציל חיים, לכן אל תוותרו לעצמכם בעניין הזה אפילו אם "יש בבית רק מבוגרים".מעקה ברזל למרפסת

מעקה למרפסת, מעוצב בנפחות

בתמונה זו ניתן לראות מעקה ברזל מעוצב למרפסת המשמש כתוספת להגבה וזאת מעל דרישת התקן המינימאלית, במקרה זה קיימת חומת בטון אשר מקיימת בעצמה את דרישת התקן, אך לצורך תחושת הביטחון הנוספת, ביצענו התקנה של תוספת בגובה 45 ס"מ, התוספת למעקה למרפסת, הוסיפה המון נגיעה עיצובית והכי חשוב העניקה תחושת הגנה וביטחון.

מעקה מרפסת מעוצב

מעקה למרפסת, גלריה

ברשותנו מגוון עצום של דוגמאות שונות למעקות למרפסות,
 למעקה למרפסת יש תפקיד חשוב בעיצוב הבית שכן מיקום המעקה למרפסת בד"כ בגובה מה שגורם לו להיראות, לכן סגנון המעקה משתלב עם סגנון הבית בכללותו, כך שישנן דוגמאות למעקה למרפסת בסגנון כפרי, עתיק ודוגמאות בעלות מראה מודרני ונקי.


לקבלת ייעוץ מקצועי בנושא מעקה למרפסת אתם מוזמנים להתקשר אלינו 
054-7451718
אנחנו נשמח לעזור ולהעניק שירות אדיב ומקצועי.


מעקה חוץ

מעקה ברזל למרפסת

כותרת הפיסקה

כאן הזן את תוכן הפיסקה. החלף את התמונה לרלוונטית ע"י לחיצה על אייקון החלפת התמונה המופיע על התמונה עצמה. רצוי שהתוכן היופיע בפיסקה זו יכלול את היתרונות של העסק שלך כי הוא יבלוט לעין הגולשים.

כותרת הפיסקה

כאן הזן את תוכן הפיסקה. החלף את התמונה לרלוונטית ע"י לחיצה על אייקון החלפת התמונה המופיע על התמונה עצמה. רצוי שהתוכן היופיע בפיסקה זו יכלול את היתרונות של העסק שלך כי הוא יבלוט לעין הגולשים.

logo בניית אתרים