עיצוב וייצור מעקות

054-7451718
מעקה למדרגות
מעקה למדרגות – מעקות ברזל למדרגות, עיצובים רבים ומרהיבים.

עיצוב וייצור מעקות למדרגות בפרט ומעקות ברזל בכלל, זוהי המומחיות שלנו, במהלך שנות עבודתנו יצרנו מגוון עצום של מעקות ברזל, מעקות פנים ומעקות חוץ בסגנונות שונים:

  • מעקה למדרגות בסגנון קלאסי כפרי עתיק "וינטאג'" – מעקות מסוג זה מנותקים מהזמן ומהאופנה העכשוית, חסרי גיל וישדרו יוקרה וחום למשך שנים ארוכות.
  • מעקה למדרגות בסגנון מודרני, מעקה למדרגות המשדר מראה נקי, "היי-טק"- מעקות אלו מאופיינים בדרך כלל בקוים נקיים וישרים המשרים תחושה מסויימת של סדר וארגון, מעקות אלו ניתן לייצר מברזל או נירוסטה למראה חדיש ונקי.

בחירת מעקה למדרגות – עיצוב המעקה על פי טעמו האישי של הלקוח.


ביכולתכם לעצב ולפאר את חלל המדרגות, גלריה מרפסת וכו', הרי שבחירת מעקה למדרגות מברזל הינה בחירה נכונה ואידאלית, הן בשל העובדה שמעקה ברזל בנפחות ייחודי בעיצובו (עיצוב המשרה השקעה, חום ומראה טבעי) והן בשל העובדה שמעקה ברזל מעוצב בנפחות הינו מעקה בטיחותי, חזק ויציב  לאורך שנים. טיפול נכון בברזל על ידי גלוון וצביעה איכותית יעניקו למעקה אריכות ימים גם בחוץ, חשוף לתנאי מזג האויר, כאשר מתקינים מעקה למדרגות חיצוני ומעקה למרפסת חיצונית, חשוב מאוד שיהיו מותקנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

עוד בשלבי תכנון המדרגות אנו ממליצים בחום, לתאם פגישת ייעוץ עם אחד מסוכני המכירות המנוסים שלנו ולבחור את המעקה המעוגל המושלם עבורכם.


מעקה ברזל לגלרייה המשלב מוטות ישרים, מוטות עם "קשרים" בנפחות ומאחז היד של המעקה בנוי בצורה גלית.

דגם: 5006


מעקה למדרגות ברזל

דגם: 5007


מעקה למדרגות ברזל

דגם: 5008


מעקה למדרגות ברזל

דגם: 5009


מעקה למדרגות, עיצובי, קלאסי, מציג שילוב של דוגמאות "ברבור".

דגם: 5010


מעקה למדרגות ברזל

דגם: 5011


מעקה ברזל למדרגות, שילוב של מוטות ישרים עם דוגמת "S" גדולה.

דגם: 5012


 מעקה למדרגות, מוטות ברזל מלא, בקו ישר ונקי.

דגם: 5013.


מה הגובה של מעקה למדרגות?
במהלך הבניה או השיפוץ תמיד עולה השאלה מהו הגובה התקני למעקה?

האם התקן מבדיל בין מעקה למדרגות ומעקה במשטח ישר?

אז ככה על מנת לעשות סדר אסביר את כל שידוע לי על תקן המעקה, הגובה של המעקה למדרגות נקבע מתוקף תקן ישראלי 1142 "מעקה מדרגות" הקובע: על פי תקן ישראלי ת"י 1142, גובה מעקה צריך להיות לפחות 105 ס"מ, למעט לאורך מהלך המדרגות ( החלק המשופע), שם גובהו צריך להיות לפחות 90 ס"מ . משמע בחלק הישר גובה המעקה צריך להיות מינימום 105 ס"מ והחלק המשופע מינימום 90 ס"מ. לאחר שהבנו את גובה המעקה עלולה לעלות השאלה מהיכן מודדים את גובה המעקה? את גובה המעקה מודדים מהמדרך שבתחילת המעקה לדוגמא: במידה ובנינו חומה בגובה 30 ס"מ מעל הריצוף והחומה יכולה לשמש כמדרך, עלינו למדוד את ה105 ס"מ של המעקה מעל החומה ולא מעל הריצוף.


מעקה ברזל נפחות
מעקה למדרגות דגם ברבור
מעקה למדרגות קווים ישרים
מעקה למדרגות
מעקה נפחות מעוצב
מעקה
מעקה_למדרגות קו_נקי
מעקה לבן תקני
מעקה מעוגל עם מאחז יד
1
33
22
logo בניית אתרים